Ogłoszenia parafialne 22.01.2023 r.


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
22 stycznia 2023 r., Uroczystość św. Wincentego Pallottiego


1. Dzisiaj w całej naszej pallotyńskiej Prowincji, przeżywamy Uroczystość św. Wincentego Pallottiego, założyciela SAC i ZAK. Dziękujemy Bogu za dar tego wielkiego świętego, który założył Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego do którego my księża i bracia pallotyni należymy. Św. Wincenty zaprosił także wiernych świeckich do apostołowania słowem, dobrym uczynkiem, modlitwą w swoich środowiskach, do których często nie może dotrzeć kapłan. Niech przykład pięknego życia św. Wincentego Pallottiego będzie dla nas wezwaniem do pogłębiania naszej wiary i rozpalania miłości, byśmy w codzienności życia szli do naszych braci i nieśli im Chrystusową nadzieję.

2. W środę o godz. 17.30 zapraszamy na Nowennę do św. Józefa, patrona parafii, a w piątek na koronkę do Bożego Miłosierdzia na 17.45, przed wieczorną Mszą świętą.

3. W środę zakończyliśmy kolędę w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za gościnność, życzliwość i otwartość w przeprowadzanych rozmowach. Dało się wyczuć, że czas kolędy jest dla Was ważnym wydarzeniem, a wspólna modlitwa i błogosławieństwo Boże udzielane przy okazji tych odwiedzin służy umocnieniu w wierze i w dobrym dla całej rodziny. Przy tej okazji składam również serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane z racji odwiedzin kolędowych, które będą przeznaczone na potrzeby duszpasterskie w parafii.

4. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.

ks. Proboszcz
21 I 2023 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15