24.11.2019 r. - Ogłoszenia duszpasterskie


1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne naszej Wschodniej Prowincji Księży Pallotynów, a jednocześnie ostatnia niedziela roku kościelnego. Wszystkich Współbraci naszej prowincji polecamy modlitwie Parafian i Gości.
Dzisiaj po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek na potrzeby naszego pallotyńskiego nowicjatu w Ząbkowicach Śląskich. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Spotkanie formacyjne dla kobiet w ramach Akademii Rozwoju Talentów odbędzie się w najbliższy czwartek – 28 listopada. Początek spotkania – godz. 19.00. Zapraszamy do udziału w tym spotkaniu.

3. Koło wolontariatu wraz ze świetlicą ze SP nr 8 w Otwocku oraz nasza Parafia zapraszają wszystkich chętnych do uczestnictwa w konkursie pt. ”To, co lubię w jesienne wieczory, podziel się pasją”. Prace wykonane różną techniką można składać do 16 grudnia w świetlicy szkolnej SP nr 8. Później zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody dla twórców najpiękniejszych prac. Prace wyeksponowane będą także na choinkach świątecznych w naszym kościele.

4. Przez cały listopad o godz. 17.30 odmawiamy różaniec i każdego dnia jest sprawowana Msza św. za zmarłych podanych nam na kartkach wypominkowych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego oprócz wielu ciekawych artykułów znajduje się także kalendarz na 2020 rok.

6. W przedsionku pod chórem został wyłożony kolejny numer bezpłatnej gazety „Dobre Nowiny”. Prosimy o skorzystanie z oferty.

7. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.


23 XI 2019 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15