10.10.2021 r. - OGŁOSZENIA PARAFIALNE


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
10 października 2021 r., 28 Niedziela zwykła – rok B

1. Dzisiaj w całej Polsce jest obchodzony XXI Dzień Papieski pod hasłem ”Nie lękajcie się!”. Po każdej Mszy świętej można złożyć dobrowolną ofiarę do puszki na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera młodzież zdolną pochodzącą z ubogich rodzin i małych miejscowości. Bóg zapłać za każdą ofiarę i za wsparcie tej fundacji.

2. W środę 13 października będziemy przeżywali ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o 17.30 i na Mszę św. o godz. 18.00, po której wyruszymy w procesji światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół naszej świątyni. Prosimy o przyniesienie świec na procesję.

3. W czwartek, w Dniu Edukacji Narodowej, zapraszamy nauczycieli i wychowawców na Mszę świętą o godz. 18.00.

4. Trwa miesiąc październik, poświęcony Matce Bożej i modlitwie różańcowej. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które każdego są odprawiane o godzinie 17.30 przed wieczorną Mszą świętą.

5. Zbliża się okres szczególnych modlitw za naszych bliskich zmarłych. Przez cały listopad będziemy odmawiali różaniec i każdego dnia będzie sprawowana Msza święta za zmarłych podanych nam na kartkach wypominkowych. Kartki te są wyłożone w przedsionku kościoła. Wypominki można składać w zakrystii lub kancelarii. Także za tych zmarłych, w różnych parafiach pallotyńskich, każdego dnia listopada, zostaną odprawione codziennie 24 Msze święte. Prosimy o czytelne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych.

6. Podajemy do wiadomości, że ogłoszenia parafialne i rozpiskę intencji mszalnych na każdy najbliższy tydzień można znaleźć na tablicy ogłoszeń przed kościołem i na parafialnej stronie internetowej.

7. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.

ks.Proboszcz
09 X 2021 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15