17.01.2021 r. - Ogłoszenia Duszpasterskie


1. W środę zapraszamy na Nowennę do św. Józefa patrona parafii na godz. 17.30, a w piątek na koronkę do Bożego Miłosierdzia na 17.45, przed wieczorną Mszą świętą.

2. W piątek – 22 stycznia - będziemy przeżywali Uroczystość św. Wincentego Pallottiego, założyciela SAC i ZAK. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 podczas której będzie sprawowana intencja za wszystkich naszych pallotyńskich współpracowników oraz za Wspólnotę ZAK z naszej parafii.

3. W czwartek 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w piątek 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych Dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Pana.

4. Wczoraj zakończyliśmy kolędowe spotkania modlitewne w naszym kościele. Wasz udział Drodzy Parafianie we Mszy świętej i na modlitwie adoracyjnej, w poszczególne dni, jest wyrazem Waszej żywej wiary i troski o przyjęcie błogosławieństwa Bożego dla waszych rodzin i domostw na cały nowy rok. Niech to Boże błogosławieństwo, które przyjęliście umacnia Was we wszelkich poczynaniach i trudach codziennego życia. Przy tej okazji składamy również serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane z racji spotkań kolędowych, które będą przeznaczone na potrzeby duszpasterskie w parafii.

5. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy św. będą zbierane dobrowolne ofiary na wymianę drzwi w naszym kościele. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.
Zostały już wymienione drzwi główne. Pozostało jeszcze tylko ich wykończenie. W najbliższym czasie zostaną także wymienione drzwi wejściowe do zakrystii.

6. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.

ks. Proboszcz
17 I 2021 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15