28.10.2018 r. - Ogłoszenia duszpasterskie


1. Przed nami ostatnie dni października. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które każdego są odprawiane o godzinie 17.30 przed wieczorną Mszą świętą.

2. We czwartek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Oddamy cześć tym wszystkim, którzy cieszą się już chwałą nieba. Msze święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 8.00, 10.00 i 18.00.
Natomiast w Dzień Zaduszny, 2 listopada, będą u nas odprawione Msze święte o godz. 9.00 i 18.00.
W dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Warunkiem odpustu jest stan łaski uświęcającej i przyjęcie w tym dniu Komunii świętej oraz modlitwa na intencję Ojca św. Odpust taki należy ofiarować za zmarłych.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca.
- w piątek odwiedzimy chorych od godz. 8.00. Po południu od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa za zmarłych, a także możliwość skorzystania ze spowiedzi św., później Msza święta.
- w sobotę – o godz. 9.00 - Msza święta dla wspólnoty Żywego Różańca i modlitwa różańcowa.

4. Zbliża się okres szczególnych modlitw za naszych bliskich zmarłych. Przez cały listopad będziemy odmawiali różaniec i każdego dnia będzie sprawowana Msza święta za zmarłych podanych nam na kartkach wypominkowych. Wypominki można składać w zakrystii lub kancelarii.

5. W przedsionku pod chórem został wyłożony kolejny numer bezpłatnej gazety „Dobre Nowiny”. Prosimy o skorzystanie z oferty.

6. Dzisiaj po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek na zmianę obicia naszych ławek. Za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.

7. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę, zaś nowożeńcom dziękujemy za udekorowanie naszej świątyni kwiatami.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.


27 X 2018 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15