30.09.2018 r. - Ogłoszenia duszpasterskie


W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:
1 października (poniedziałek) – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i DK
2 października (wtorek) – Wspomnienie Aniołów Stróżów.
4 października (czwartek) - Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.
5 października (piątek) - Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.

1. Jutro rozpocznie się miesiąc październik, poświęcony Matce Bożej i modlitwie różańcowej. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które każdego dnia będą odprawiane o godzinie 17.30 przed wieczorną Mszą świętą.
Dzieci przygotowujące się do I komunii świętej wraz z rodzicami zapraszamy w dniu jutrzejszym na nabożeństwo różańcowe i na Mszę świętą o godz. 18.00. Podczas tej Mszy św. dzieci otrzymają różańce.

2. W tym tygodniu przypada: I czwartek i I piątek miesiąca i I sobota miesiąca.
- w czwartek zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30 i na Mszę św. podczas, której będziemy modlić się o dar nowych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych.
- w piątek odwiedzimy chorych od godz. 8.00. Po południu od godz.17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i w czasie nabożeństwa różańcowego możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.
- w sobotę – o godz. 9.00 Msza święta i później różaniec, na które szczególnie zapraszamy wspólnoty Żywego Różańca.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

4. Organizujemy wyjazd na spotkanie modlitewne pt. Stadion Młodych na stadionie narodowym w Warszawie w najbliższą sobotę 6 października. Na ten wyjazd zapraszamy młodzież naszej parafii, ministrantów i wszystkie osoby chętne. Zapisy na ten wyjazd w zakrystii do środy włącznie.

5. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.


29 X 2018 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15