06.10.2019 r. - Ogłoszenia duszpasterskie


1. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbierane są dobrowolne ofiary do puszek na potrzeby parafialnego Caritas. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. W poniedziałek, po wieczornej Mszy świętej, zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie w ramach koła biblijnego.

3. Trwa miesiąc październik, poświęcony Matce Bożej i modlitwie różańcowej. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które każdego są odprawiane o godzinie 17.30 przed wieczorną Mszą świętą. W czasie nabożeństwa, do soboty włącznie, będzie odmawiana nowenna do Matki Bożej Fatimskiej. W najbliższą sobotę, z racji ślubu o godz. 17.00, nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione po Mszy św. o godz. 18.00.

4. Za tydzień, w niedzielę 13 października, będziemy przeżywali ostatnie w tym roku uroczystości fatimskie. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, po której wyruszymy w procesji światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół naszej świątyni i odmówimy modlitwę różańcową.

5. Za tydzień będziemy obchodzili XIX Dzień Papieski. W tym dniu będą zbierane dobrowolne ofiary do puszki na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera młodzież zdolną pochodzącą z ubogich rodzin i małych miejscowości.

6. Zapowiedzi przedślubne. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
- Krzysztof Czech, kawaler z parafii tutejszej i
- Karolina Ewa Miller, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Warszawie
Gdyby ktoś wiedział o jakichś przeszkodach zachodzących pomiędzy narzeczonymi jest zobowiązany zgłosić to w kancelarii parafialnej.

7. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.


05 X 2019 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15