Ogłoszenia parafialne 30.01.2022 r.


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
30 stycznia 2022 r., 4 Niedziela zwykła – rok C

1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 11.30 wystąpi chór pod kierownictwem Pani katechetki Agnieszki, który zaśpiewa mało znane kolędy. Po każdej Mszy świętej można nabyć różańce wykonane własnoręcznie przez członków chóru. Na tę Mszę św. zapraszamy też dzieci przygotowujące się do I komunii świętej wraz z rodzicami.

2. W środę, 2 lutego, będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w tym dniu o godz. 9.00 i 18.00. Na każdej Mszy świętej będzie miał miejsce obrzęd poświęcenia świec. Ofiary zbierane na tacę podczas każdej Mszy św. zostaną przeznaczone na pomoc w utrzymaniu klasztorów zakonnych klauzurowych.

3. W środę zapraszamy na Nowennę do św. Józefa patrona parafii na godz. 17.30.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
- we czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 i na Mszę św. podczas, której będziemy modlić się o dar nowych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych.
- w piątek odwiedzimy chorych od godz. 8.00. Po południu od godz.17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania ze spowiedzi św., później Msza święta.
- w sobotę o godz. 9.00 Msza święta i później różaniec, na które szczególnie zapraszamy wspólnoty Żywego Różańca z naszej parafii.

5. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy kilku chętnych mężczyzn, ministrantów starszych i Parafian z ul. Wyszyńskiego do pomocy w rozebraniu choinek w kościele i szopki bożonarodzeniowej. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać za tę pomoc.

6. Za tydzień w niedzielę o godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Rodzin i osób, które przyjmują kapliczkę MB Trzykroć Przedziwnej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W przedsionku pod chórem została wyłożona do wzięcia bezpłatna gazeta ewangelizacyjna „Dobre Nowiny”.

8. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.


29 I 2022 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15