Ogłoszenia parafialne 22.10.2023 r.


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
22 października 2023 r., 29 Niedziela Zwykła – rok C


1. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30.
Także dzisiaj po każdej Mszy św. zbierane są dobrowolne ofiary do puszki na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera młodzież zdolną pochodzącą z ubogich rodzin i małych miejscowości.

2. Trwa miesiąc październik, poświęcony Matce Bożej i modlitwie różańcowej. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które każdego dnia są odprawiane o godzinie 17.30 przed wieczorną Mszą świętą.

3. Zbliża się okres szczególnych modlitw za naszych bliskich zmarłych. Przez cały listopad będziemy odmawiali różaniec i każdego dnia będzie sprawowana Msza święta za zmarłych podanych nam na kartkach wypominkowych. Kartki te są wyłożone w przedsionku kościoła. Wypominki można składać w zakrystii lub kancelarii. Także za tych zmarłych, w różnych parafiach pallotyńskich, każdego dnia listopada, zostaną odprawione codziennie 24 Msze święte. Prosimy o czytelne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych.

4. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie i udekorowanie kościoła kwiatami.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.

ks. Proboszcz
22 X 2023 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15