16.09.2018 r. - Ogłoszenia duszpasterskie


W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:
- 18 września (wtorek) – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
- 20 września (czwartek) – Wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
- 21 września (piątek) – Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

1. W środę o godz. 17.30 zapraszamy na nowennę do św. Józefa, patrona parafii.
Zaś w piątek przed wieczorną Mszą świętą o godz. 17.45 zapraszamy do wspólnego odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia.

2. We wtorek dzień swoich imienin będzie przeżywał pan Stanisław, nasz organista. Już dzisiaj przekazujemy p. Stanisławowi najlepsze życzenia imieninowe i otaczamy naszymi modlitwami.

3. Za tydzień, w niedzielę 23 września odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na docieplenie stropu naszego kościoła i zmianę obicia naszych ławek. Już dzisiaj za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.

4. Również w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.30 zapraszamy na pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania, którzy rozpoczynają drugi rok przygotowań do tego sakramentu.

5. W parafii Zesłania Ducha Świętego w Otwocku Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich organizuje warsztaty „Wreszcie żyć”. Warsztaty skierowane są do osób cierpiących i przeżywających różne trudności. Więcej informacji w gablocie.

6. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę, zaś nowożeńcom dziękujemy za przystrojenie naszej świątyni kwiatami.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.


15 IX 2018 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15