08.11.2020 r. - Ogłoszenia Duszpasterskie


W tym tygodniu w Liturgii Kościoła będziemy przeżywali:
9 listopada (poniedziałek) – Święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
10 listopada (wtorek) – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i DK
11 listopada (środa) – Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
12 listopada (czwartek) – Wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
13 listopada (piątek) – Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna,
pierwszych męczenników Polski

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbierane są dobrowolne ofiary na potrzeby naszego parafialnego Caritas. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Przez cały listopad o godz. 17.30 odmawiamy różaniec i każdego dnia jest sprawowana Msza św. za zmarłych podanych nam na kartkach wypominkowych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W środę w całej naszej Ojczyźnie będziemy przeżywali 102 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Zaś w naszej parafii będziemy obchodzili 3 rocznicę nawiedzenia kopii cudownego obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszamy w tym dniu na różaniec o godz. 17.30 w intencji poległych w obronie naszej Ojczyzny i na wieczorną Mszę św. o 18.00, po zakończeniu której odnowimy akt poświęcenia całej naszej parafii pod opiekę Matki Bożej.

4. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy św. będą zbierane dobrowolne ofiary na wymianę drzwi w naszym kościele. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie kościoła.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.

ks. Proboszcz
08 XI 2020 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15