17.05.2020 r. - Ogłoszenia duszpasterskie


1. W dniu jutrzejszym, w poniedziałek 18 maja, będziemy przeżywali 100 – rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Podczas Mszy św. godz. 18.00 będziemy dziękować Panu Bogu za dar osoby Ojca Świętego dla całego Kościoła powszechnego. Po Mszy św. zostanie odprawione nabożeństwo dziękczynne przed obrazem i relikwiami św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowennę będziemy odmawiali podczas nabożeństwa majowego.

3. Za tydzień w niedzielę 24 maja o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza Święta za śp. Ks. Kazimierza Trypusa w 17 rocznicę Jego śmierci. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Za tydzień kazania w naszej parafii będzie głosił ks. Włodzimierz Osica. Po każdej Mszy świętej ks. Włodzimierz będzie zbierał dobrowolne ofiary na potrzeby pallotyńskiego sekretariatu misyjnego.

5. Trwa miesiąc maj. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które są odprawiane w naszej parafii codziennie o godz. 17.30, przed wieczorną Mszą świętą.

6. Zapowiedzi przedślubne. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Dominik Rybka, kawaler z par. tutejszej i
Marta Dybcio, panna z par. św. Jana Chrzciciela w Górznie

Gdyby ktoś wiedział o jakichś przeszkodach zachodzących pomiędzy narzeczonymi jest zobowiązany zgłosić to w kancelarii parafialnej.

7. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie i przyozdobienie kościoła kwiatami.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.


ks. Proboszcz
17 V 2020 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15