21.10.2018 r. - Ogłoszenia duszpasterskie


1. W dniu dzisiejszym kazanie głosi ks. Bogdan Rudnicki, pallotyn. Po każdej Mszy św. można nabyć książkę jego autorstwa pt. Jesteśmy śladem stóp na piasku.

2. W poniedziałek o godz. 18 zostanie odprawiona Msza św. w intencji rodzin z Róży św. Jana Pawła II.

3. W środę o godz. 18.00 będzie odprawiona Mszę święta o uzdrowienie rodzin i małżeństw. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W najbliższą sobotę – 27 października - razem z parafią p.w. Zesłania Ducha Świętego w Otwocku organizujemy wyjazd na Pallotyńskie Czuwanie Młodych w Częstochowie. Bliższe informacje nt. wyjazdu można uzyskać w zakrystii po każdej Mszy świętej.

5. Dzieci z naszej parafii zapraszamy na bal anielski, który odbędzie się w najbliższą sobotę – 27 października – od godz. 11.00 do 13.00 w salce parafialnej. Wszystkich uczestników prosimy o przygotowanie białego anielskiego stroju. Zapewniamy dzieciom słodki poczęstunek i napoje.

6. Trwa miesiąc październik. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które każdego są odprawiane o godzinie 17.30 przed wieczorną Mszą świętą.

7. Zbliża się okres szczególnych modlitw za naszych bliskich zmarłych. Przez cały listopad będziemy odmawiali różaniec i każdego dnia będzie sprawowana Msza święta za zmarłych podanych nam na kartkach wypominkowych. Kartki te są wyłożone w przedsionku kościoła. Wypominki można składać w zakrystii lub kancelarii. Także za tych zmarłych, w różnych parafiach pallotyńskich, każdego dnia listopada, zostaną odprawione codziennie 24 Msze święte. Prosimy o czytelne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych.

8. Za tydzień w niedzielę, odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na docieplenie stropu naszego kościoła i zmianę obicia naszych ławek. Już dzisiaj za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.

9. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie kościoła i za udekorowanie świątyni kwiatami.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.


20 X 2018 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15