28.11.2021 r. - ogłoszenia parafialne


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
28 listopada 2021 r., I Niedziela Adwentu – rok C


1. Dzisiaj rozpoczyna się nowy okres roku liturgicznego zwany adwentem. W tym okresie przygotowujemy się na radosny obchód Świąt Narodzenia Pańskiego. Msze święte roratnie w naszej parafii będą odprawiane w dni powszednie przez cały tydzień o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału w roratach.
W czasie adwentu prosimy o zgłaszanie pojedynczych osób czy rodzin będących w potrzebie, którym będziemy chcieli przygotować paczki żywnościowe na Święta Bożego Narodzenia.

2. Jeszcze dzisiaj, jutro i we wtorek zapraszamy na różaniec i na Mszę św. za zmarłych podanych nam na kartkach wypominkowych.

3. W środę o godz. 17.30 zapraszamy na Nowennę do św. Józefa, patrona parafii.

4. W tym tygodniu przypada: I czwartek, I piątek miesiąca i I sobotę miesiąca.
- w czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 i na Mszę św. podczas, której będziemy modlić się o dar nowych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych.
- w piątek odwiedzimy chorych od godz. 8.00. Po południu od godz.17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej, później Msza święta.
- w sobotę o godz. 9.00 Msza święta i później różaniec, na które szczególnie zapraszamy wspólnoty Żywego Różańca.

5. Od najbliższej niedzieli w zakrystii będzie można nabyć opłatki i świece na stół wigilijny.

6. Za tydzień, po każdej Mszy świętej będą zbierane dobrowolne ofiary do puszki na utrzymanie naszego pallotyńskiego nowicjatu w Ząbkowicach Śląskich.

7. Gdyby ktoś pragnął ofiarować choinkę do świątecznego wystroju naszego kościoła to prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.

8. W przedsionku pod chórem został wyłożony kolejny numer bezpłatnej gazety „Dobre Nowiny”. Prosimy o skorzystanie z oferty.

9. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.

ks. Proboszcz
27 XI 2021 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15