07.10.2018 r. - Ogłoszenia duszpasterskie


1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
Zaś po każdej Mszy św. zbierane są dobrowolne ofiary do puszek na potrzeby parafialnego Caritas. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Trwa miesiąc październik, poświęcony Matce Bożej i modlitwie różańcowej. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które każdego są odprawiane o godzinie 17.30 przed wieczorną Mszą świętą.

3. W sobotę, 13 października, będziemy przeżywali ostatnie w tym roku uroczystości fatimskie. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, po której wyruszymy w procesji światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół naszej świątyni i odmówimy modlitwę różańcową.

4. Za tydzień będziemy obchodzili XVIII Dzień Papieski. W tym dniu będą zbierane dobrowolne ofiary do puszki na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera młodzież zdolną pochodzącą z ubogich rodzin i małych miejscowości.

5. Zapowiedzi przedślubne. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
- Paweł Wypustek z parafii tutejszej i
- Agata Wypustek zd. Wójcik z parafii tutejszej
Gdyby ktoś wiedział o jakichś przeszkodach zachodzących pomiędzy narzeczonymi jest zobowiązany zgłosić to w kancelarii parafialnej.

6. Fundacja domowe hospicjum dziecięce „Promyczek” zaprasza na koncert poezji śpiewanej, który odbędzie się za tydzień w niedzielę 14 października o godz. 18.00 w Teatrze Jaracza w Otwocku.

7. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie kościoła i udekorowanie kwiatami.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.


06 X 2018 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15