09.05.2021 - Ogłoszenia duszpaserskie


1. Przeżywamy 6 Niedzielę Wielkanocną. Dzisiaj o godz. 11.30 Mszę świętą z okazji jubileuszu 20-lecia kapłaństwa odprawi ks. Krzysztof, wikariusz naszej parafii. Otoczmy naszymi modlitwami Księdza Krzysztofa wypraszając potrzebne łaski do gorliwego wypełniania powołania kapłańskiego w służbie Bogu i ludziom.

2. Dzisiaj kazania w naszej parafii głosi ks. Włodzimierz Osica. Po każdej Mszy świętej ks. Włodzimierz zbiera dobrowolne ofiary na potrzeby pallotyńskiego sekretariatu misyjnego.

3. W czwartek – 13 maja – będziemy przeżywali pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 odmówimy różaniec przed figurą Matki Bożej Fatimskiej.

4. W piątek o godz. 16.00 rozpocznie się spowiedź święta dla dzieci przed I komunią święta i dla ich rodziców.

5. W przyszłą sobotę – 15 maja - o godz. 11.00 i w niedzielę – 16 maja - podczas Mszy Świętej o godz. 11.30 będziemy przeżywali uroczystość I Komunii św. dzieci z naszej parafii. Dzieci, które mają przystąpić do I komunii świętej powierzamy modlitwie wiernych.

6. Trwa miesiąc maj. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które są odprawiane w naszej parafii codziennie o godz. 17.30, przed wieczorną Mszą świętą.

7. Od najbliższej środy w naszej parafii rozpocznie się cykl prezentacji wizualnych dotyczących Rzymu, jako miejsca pielgrzymkowego. Prezentacje poprowadzi doświadczony pilot i przewodnik pielgrzymkowy pan Erwin Kozłowski z Otwocka. Będą się one odbywały w sali parafialnej – wejście od dzwonnicy.
Pierwsza prezentacja będzie miała miejsce 12 maja (środa) po Mszy świętej wieczornej o godz. 18.45. Tematem prezentacji będzie: Rzym papieski. Zachęcamy do skorzystania z tej ciekawej oferty.

8. Zapowiedzi przedślubne. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
- Wiktor Kacper Borysewicz, kawaler z parafii tutejszej i
- Martyna Ewa Dzierżanowska, panna z parafii tutejszej
Gdyby ktoś wiedział o jakichś przeszkodach zachodzących pomiędzy narzeczonymi jest zobowiązany zgłosić to w kancelarii parafialnej.

9. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie kościoła, zaś w najbliższy piątek zapraszamy do sprzątania kościoła Rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii świętej.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.

ks Proboszcz
09 V 2021 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15