Ogłoszenia parafialne 1.05.2022 r.


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
1 maja 2022 r., 3 Niedziela Wielkanocna

1. Przeżywamy dziś 3 Niedzielę Wielkanocną. Rozpoczynamy dziś w kościele w Polsce Tydzień Biblijny, który ma nas wszystkich zachęcić do systematycznego czytania Pisma Świętego, aby jeszcze bardziej pogłębić naszą znajomość prawd bożych i samego Pana Boga.
Po każdej Mszy świętej zbierane są dobrowolne ofiary na potrzeby naszego parafialnego Caritas.

2. Dzisiaj rozpoczynamy piękny miesiąc maj. Zapraszamy bardzo serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które będą odprawiane w naszej parafii każdego dnia o godz. 17.30.

3. We wtorek – 3 maja – przypada Uroczystość MB Królowej Polski oraz rocznica Konstytucji 3 Maja. Msze święte w tym dniu w naszej parafii według porządku niedzielnego o 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00. Do odśpiewania Godzinek ku czci NMP przed Mszą św. o godz. 8.00 zapraszamy wszystkich chętnych.

4. W środę 4 maja, we wspomnienie św. Floriana, męczennika, swoje święto patronalne obchodzą Strażacy. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich Strażakach, a szczególnie o tych naszych z OSP Wólka Mlądzka, dziękując im za ich ofiarną służbę.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca maja.
W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 podczas, której będziemy modlić się o dar nowych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych.
W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8.00. Po południu od godz.17.30 możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej, później Msza święta.
W sobotę o godz. 9.00 Msza święta i później różaniec, na które zapraszamy wszystkich chętnych Parafian i Gości.

6. Za tydzień, w niedzielę 8 maja, ks. Włodzimierz Osica i ks. Proboszcz będą obchodzili 25 rocznicę święceń kapłańskich. Zapraszamy w tym dniu na Mszę świętą o godz. 11.30, podczas której będziemy modlić się w intencji Księży Jubilatów.

7. Ośrodek Pomocy Społecznej w Otwocku zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby zostać wolontariuszami do pomocy seniorom oraz poszukuje seniorów, którzy potrzebują wsparcia. Więcej informacji na ten temat znajdziemy w gablocie przed kościołem.

8. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i wielu Łask Bożych w rozpoczynającym się nowym tygodniu.

ks. Proboszcz
30 IV 2022 r.


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15